ریزش مو اتفاقیه که هرروز میفته و حتی گاه طبیعیه. اما وقتی که موهای شما بیش ازحد می ریزن باید به سراغ دریافت کمک باشین.

مو بافت منحصر به فردی داره که همیشهً در حال رشد و تکثیره، اصلی ترین ناحیه در ساختمون مو ریشه یا فولیکول موه که سلامتی، رویش و ریزش مو به این ناحیه بستگی داره. ریزش روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ عدد تار مو به طور کاملً طبیعیه؛ اما عوامل مختلفی مثل استرس، تغذیه ناسالم ، مصرف دخانیات،رژیم غذایی ناجور، مشکلات هورمونی و … باعث ایجاد مشکل در سیکل رشد مو و افزایش ریزش مو می شه. یکی از دلیلای اصلی ریزش و طاسی مو، ترشح زیادتر از اندازه اسیدهای چرب ناحیه پوست سر و ایجاد لایه ای سخت و نفوذ ناپذیر در دور و بر ریشه مو شده که از رسیدن اکسیژن به ریشه مو جلوگیری میکنه و ریشه ها کم کم سست شده و از بین می رن.

چه مقدار ریزش مو طبیعیه؟

چون موهای در حال استراحت، به طور مرتب میفته، بیشتر مردم حدود ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در روز از سرشون می ریزه. شما معمولاُ تعدادی از اونا رو روی شونِه یا لباس خود مشاهده می کنین. ریزش موی غیر طبیعی به چندین صورت اتفاق میفته. ممکنه هنگام شامپو زدن یا مرتب کردن مو، متوجه ریزش یه عالمه از موها شید یا موی شما کم کم و به آرومی کم پشت شه. اگه نگران تغییرات موی خود هستین، به دکتر مراجعه کنین.

شناسایی علل ریزش مو

ریزش مو در زنان می تونه به واسطه حدود ۳۰ مشکل پزشکی جور واجور و هم چند عامل سبک زندگی اتفاق بیفته. بعضی وقتا دلیل مشخصی واسه اون نمیشه یافت. واسه شروع، متخصص مو پیشنهاد انجام آزمایش واسه مشکلات تیروئید و نبود تعادل هورمونی می کنه. در خیلی از موارد رشد مو به محض بر طرف کردن مشکل، برمیگرده.

درمان ریزش مو

بهترین راه جلوگیری از ریزش مو به کار گیری درمانایی با اصل طب سنتی و گیاهیه. عصاره گیاهانی مثل جوونه گندم، بابونه، رزماری، آویشن و خیلی از گیاهان دیگه در درمان این مشکل بزرگ موثر و ثابت شده هستن. ترکیبی از عصاره این گیاهان موجب تجزیه کم کم چربیای ذخیره شده در منافذ خروجی تار مو شده و در آخر ریزش موی سر رو کنترل و با افزایش جریان خون در ناحیه پوست سر رویش دوباره مو رو واسه شما به ارمغان می آورد.

بسته شامپو ضد ریزش مو ۵۰۴۰

فروشگاه اینترنتی معتبر ۵۰۴۰ محصول جدیدی بنام بسته شامپو ضد ریزش مو ارائه داده که بهترین درمان ریزش موه و مورد توجه شبکه های صداسیما قرار گرفته و در شبکه های جور واجور سیما معرفی شده و هم اینکه در رسانه های اینترنتی هم با استقبال زیادی روبرو شده .

h2

امتیازات

بدون نیاز به تکرار دوره مصرف

شامل عصاره ۱۷ گیاه موثر بر ریشه

کسب نتیجه قطعی با یه بار مصرف

قطع ریزش در آخر تا ۳ روز پس از استفاده

بدون نیاز به به کار گیری شامپوهای دیگه طی ۴ ماه

رویش دوباره موهای از دست رفته طی ۴ ماه استفاده

تنها محصول مجوز ضد ریزش وزارت بهداشت به شماره ۳۴/۱۴۷۵۳

خواص شامپو ضد ریزش مو

تغذیه کننده و بازسازی کننده تار مو

پاکسازی ریشه مو و ناحیه پوست سر

تقویت و استواری ساقه و فولیکول مو

کنترل ریزش مو

بازسازی موهای آسیب دیده با خاصیت نرم کنندگی

دارای خاصیت ضد شوره

موافق با هر نوع مو

به طور کامل مورد تائید و گیاهی

گارانتی مرجوعی ۵۰۴۰

به کار گیری سیستم مرجوعی کالا، که این امکان رو به خریدار می ده که در صورت نبود رضایت از کالا به هر دلیل، محصول رو مرجوع کرده و بتونه هزینه اونو بطور کامل دریافت کنه هم از وجود فرق این شرکت از فروشگاه های دیگه س.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *