بهترین روش های پولدار شدن در سال ۲۰۱۸

پولدار شدن در سال 2018

بررسی شغلای لازم آینده با هدف راه اندازی یه کار و کاسبی پر درآمد یه راه عالی واسه موفقیته که هرکسی به اون توجه نمی کنه.

امروزه مردم در سراسر دنیا به دنبال راه های مطمن و دقیق واسه میلیونر شدن هستن؛ هر چند تعداد کمی از این افراد در راه خود موفق می شن و شاید تنها دلیلشان دید به آینده و یه برنامه ریزی خوب باشه.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ شاخصای اقتصادی و  بازارهای سهامی مهم در آمریکا مانند داو جونز، نزدک و جی ان پی به مواردی واسه رسیدن به فرصتا و چالشای دنیای تجارت در سال ۲۰۱۸ اشاره کردن که در ادامه به بعضی از  اونا می پردازیم:

رباتا

رباتا در آینده به عنوان حلال مشکلات و مسائل هستن. به طور مثال پیام رسان و ربات در فیسبوک با افراد دپرس چت می کنه. این بات طوری برنامه ریزی شده که گفت و گوای انسانی رو تقلید کرده و مشاوره هایی ساده به کاربران میده و از این رو کاربران رو تشویق به بیان احساسات خود می کنه. از طرف دیگه برخلاف دکتر همیشه در دسترسه. رباتا در بخش برنامه ها و نرم افزارهای کار و کاسبی هم افزایش پیدا می کنن.

تجارت الکترونیکی

در سال ۲۰۱۸ تجارت الکترونیکی هم رشد زیادی پیدا می کنه. بعد از پرونده فروشای خاص مثل بلک فرایدی و سایبر ماندی (Cyber Monday) شاید تماشاگر رشد ۲۰ درصدی در بخش تجارت الکترونیک هستیم. طوری که آمازون پرایم با تکیه و فشار فوق العاده بر همه صنایع در نظر داره تحویل کالا رو دقیقا یه روز بعد از سفارش انجام بده. براساس تحلیل و پیش بینی روزنامه وال استریت در سال ۲۰۱۸ ، ۸۶۰۰ فروشگاه بسته می شن.

صنایع هوافضا

یه فضا پیمای ناسا در سال ۲۰۱۸ از مریخ دیدن می کنه و این باعث می شه شرکتای فناوری فضایی و صنایع هوافضا مثل اسپیس ایکس، ویرجین گالاکتیک، بوئینگ و بلو اورجین وارد یه فضای رقابتی بشن تا برنامه ای بسازن که مسافران بتونن یه بار به دور ماه بچرخن و این رقابت رشد زیادی به همراه داره.

شبکه های اجتماعی و غولای فناوری

غولای فناوری برتر آمریکا مثل فیسبوک، گوگل و آمازون به دلیل مشکلاتی که در مورد سانسور، موارد مربوط به حریم خصوصی و هک کردن و از دست دادن اطلاعات هست با مخالفت کشورهایی مثل چین و آلمان و … روبرو شدن و کلا در حال مقابله با واکنشایی از طرف جهان هستن.

کار و کاسبی های کوچیک

شاخص اعتماد روزنامه وال استریت که در مورد اعتماد به کار و کاسبی های کوچکه، نشون میده در اکتبر ۲۰۱۷ کار و کاسبی های کوچیک رشدی ۱۴ درصدی نسبت به سال گذشته پیدا کرده و انتظار میره در سال ۲۰۱۸ رشد بیشتری داشته و درآمد بالاتری به دست بیاره. این افزایش نشون میده اقتصاد آمریکا در حال ترقیه و اعتماد به کسب وکار دور و بر اون رشد می کنه.

اینترنت اشیا

 مورد بعدی اینترنت اشیا هستش که به ما کمک می کنه تصمیمات بهتری بگیریم. بر مبنای تحلیل شرکت پژوهشی و مشاوره آمریکایی گارتنر ، امروزه ۸.۴ میلیارد وسایل از این نوع در دنیا هست که براساس پیش بینیا هرساله  افزایش ۳۰ درصدی داره. از کاربردای اینترنت اشیا میشه به جمع آوری داده از اینترنت اشیا اشاره کرد که واسه شرکتا خیلی خوبه.

حال با مطالعه مطالب بالا میشه واسه برنامه های خود در سال ۲۰۱۸ تمرکز کرد . با یه برنامه راهبردی و یه تیم مدیریتی قوی فناوری رو وارد برنامه خود کنین چون که در آینده نه خیلی دور فناوری به زندگی شخصی و شغلی مردم نفوذ می کنه، تا با به کار گیری ابزارای همکاری در هر جا و وقتی بتونین مفید ثمر باشین.

رشته های پردرآمد تجربی و ریاضی در ایران

چیجوری به پول برسیم؟

باشگاه خبرنگاران سرمایه گذاری پولدار شدن

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *