Posted on

خرید و فروش خودرو از زمان های قدیم نگرانی ای خاص بود که با بهترین قیمت بخریم و با بهترین قیمت هم بفروشیم ! پیدا کردن خریدار و فروشنده مناسب کار خیلی ناجوانمردانه سخته .مسلمآ هر چی تعداد خریدار و فروشنده بیشتر باشه انتخاب بهتر و دقیقتری داریم .در گذشته با سپردن خودرویمان به بنگاها مبادرت به فروش میکردیم و یا آگهیای روزنامه رو باز میکردیم و شروع به زنگ زدن آگهیای منتخبمان میکردیم. سوالا معمولآ بدین توضیح بود : قیمت چند ؟ رنگ شدگی داره؟ بیمه تا کی داره؟ این دست سوال و جوابا باید تکرار میشد که شاید مورد مناسبی رو بهش میرسیدیم…

الان کمی شرایط خرید و فروش خودرو فرق کرده و با اومدن سایتای خرید و فروش خودرو این مهم راحت تر شده.خرید خودرو واسه خریداران ساده تر شده که با تنوع بسیار خیلی از خودروها خریدی هوشمندانه تر دارن و فروشندگان واسه فروش خودرو با در نظر گرفتن پیشنهادات جور واجور خریداران انتخاب مناسبی کرده و با قیمت مورد توجه خود میفروشن.تعداد زیاد هر دو قشر در وب سایتای تخصصی خرید و فروش خودرو مهر تاییدی بر این مهمه.امروز به معرفی یکی از بهترین سایتای خرید و فروش خودرو می پردازیم.

پردیس خودرو

سایت پردیس خودرو : ایده اولیه اون به سال ۹۱ برمیگرده .در سال ۹۳ پس از تحقیقات کارشناسی و تحلیل بازار خودرو شروع به فعالیت جدی و رسمی کرد و فاز اول کاری خود رو در آذر ۹۳ شروع کرد . پس از گذشت تقریبآ یه سال در آذر ۹۴ لباس جدیدی رو به تن کرد و امکانات جدیدتری رو رونمایی کرد.

روش هدف دار پردیس خودرو با در نظر گرفتن سرعت روز افزون تکنولوژی و تجارت الکترونیک ایجاد بستری مناسب ، ساده به همراه امکانات پیشرفته واسه خریداران و فروشندگان خودروه.

p2

پردیس خودرو امکانات بسیار زیادی علاوه بر موضوع خرید و فروش خودرو واسه علاقمندان دنیای خودرو جفت و جور کرده که بتونن نیاز خود رو در اون رفع کنن که به توضیح بخشایی از امکانات پردیس خودرو میپردازیم :

کمک کن چی بخرم ؟

پردیس خودرو با طرح چند سوال ساده به شما بهترین خودرویی که مناسب شرایط شما باشه معرفی میکنه.این معرفی دقیقآ با در نظر گرفتن معیارهاییه که مطمئنا در خرید ماشین مورد نظرتون ممکنه براتون ایجاد شه از بودجه اون گرفته تا اندازه مصرف سوخت…

خودرو من چند می ارزه؟

قیمت گذاری خودرو کار کارشناسی شده ای هست که کمک زیادی هم به خریداران هم به فروشندگان خودرو میکنه که آمار درستی از قیمت خودرو اونم بروز داشته باشن که چه خواستن بخرن و چه خواستن بفروشن با اطلاع دقیق تری این مهم رو بکنن.

اخبار خودرو

اطلاع از اخبار روز داخل و بیرون مرز کشور واسه علاقمندان این صنعت همیشه مهم بوده که دائم دنبال بروزترین خبرها بوده و هستن. پردیس خودرو با اطلاع از این نیاز روزانه خبرهای مهم دنیای خودرو رو انتشار می کنه.

مجله ماشین

نقد و بررسی خودرو ، مقایسه خودرو ، معرفی خودروهای جدید ، پوشش نمایشگاه های روز خودرو ، نکات آموزشی و هزاران موضوعی که کارشناسان در تحریریه پردیس خودرو قلم میزنن و اون رو به معرض نمایش و خوندن میذارن.

و خیلی از امکانات دیگه چه در سایت و چه در اپلیکیشن پردیس خودرو.

منتظر خبرهای جدید و فازهای بعدی پردیس خودرو باشین …

منبع : ویرلن

خرید و فروش خودرو