بیشتر اسباب کشی ها در اواخر فصل بهار و کل فصل تابستون انجام می شه و شما کامیونای زیادی رو در خیابونا مشاهده می کنین. بیشتر افراد فصل تابستون رو واسه جابه جایی انتخاب می کنن ، به چه دلیل؟

آب و هوا نقش حیاتی رو در انتخاب زمان اجرا می کنه

هیچ کسی از زحمات و دردسرای اسباب کشی خوشش نمیاد. اما اگه زمان مناسبی رو واسه در کنار اتوبار حرفه ای انتخاب کنین می تونین مقدار خیلی از این زحمات رو کم کنین، مثلا انتخاب فصل مناسب. آب و هوا از اواخر بهار تا آخر تابستون یعنی از خرداد تا مهر نسبت به زمستون و پاییز مناسب تر و بهتره. انتقال اثاثیه در هوای مناسب خیلی بهتر از انجام اون در آب و هوای برفی و بارانیه. با اینکه آب و هوا تنها دلیل اسباب کشیای زیاد در تابستون نیست.

زمان مدارس

اسباب کشی واسه همه سخته مخصوصا واسه کودکان. در کنار همین مسئله جا به جایی با کودکان یه دردسر و مشکل دیگه اسباب کشی واسه والدینه. یکی از مواردی که اسباب کشی رو ساده تر می کنه انتخاب زمان جا به جایی در زمان تعطیلی مدارسه. مدارس معمولا از اواخر خرداد تا اول مهر تعطیل هستن. با اینکار فرزندان شما شانس تموم کردن درسشون رو در همون مدرسه که شروع کردن رو دارا می شن. و هم اینکه به اونا اجازه میده که سال جدید تحصیلی رو همزمان با هم کلاسیای جدید خود شروع کنن.

وجود قدرت انتخاب  بیشتر

دلیل دیگری که بیشتر تابستون رو واسه جا به جایی انتخاب میکنن وجود خونه های بیشتر واسه اجاره یا خریده. فرزندان بزرگ می شن یا ازدواج می کنن و خونواده واسه اونا به دنبال خونه بزرگ تر یا خونه جداگونه می گردن. با اینحال همه جا به جایی خونه های زیادی هم واسه افراد جفت و جور می شه.

هم اینکه این زمان مناسبی واسه فروش یا اجاره منزل خودتونه. تابستون فصل مناسبی واسه رفتن به املاک و گشتن به دنبال خانه س.

انعطاف پذیری بیشتر شغلی

وقتی که شما تصمیم به اسباب کشی میگیرید، باید چند روز کاری خود رو صرف کارای جا به جایی کنین. معمولا در بهار و تابستون امکان مرخصی گرفتن و دور بودن از کار ممکن تره.

ظریف بار در انتخاب بهترین زمان اسباب کشی به شما کمک می کنه.

تقریبا هیچکی اسباب کشی رو دوست نداره. هرچند با به کار گیری کمک یه اتوبار خوب تجربه اسباب کشی واسه شما شیرین و دلچسب می شه. شما در هر زمان می تونین به صورت شبانه روزی با شماره ۱۵۰۰ تماس گرفته و از مشاوره رایگان باربری ظریف بار بهره مند شید.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *