فلزیاب، قیمت فلزیاب ارزون, لیست قیمت فلزیاب

دستگاه فلزیاب و لیست قیمت فلزیابا و مطالبی مثل قیمت فلزیاب تصویری ارزون خوب, ارزون ترین فلزیاب و قیمت فلزیاب ارزون به همراه قیمت براتون مهمه پیشنهاد میکنم این مطلب رو تا آخر ادامه بدید.بدیش اینه دستگاه گنج یاب هدف خیلی از افراد واسه به دست آوردن گنجای زیرخاکیه. اما در بیشتر مواقع کاوشگران فلزات بی ارزش رو در زمین پیدا می کنن. طلایاب می تونه در موقعیت یابی فلز در زیر زمین به شما کمک کنه. طلایابای جدید توانایی تفکیک داشته و فلز با ارزش رو از بقیه فلزات بی ارزش تفکیک و قابل تشخیص میکنه.

فلزیاب و طلایاب توسط یه سر رو ساز (که معمولاً یه سیم پیچ الکتریکی در نزدیکی سطح زمینه) کار می کنه. یه میدون مغناطیسی که توسط این سیم پیچ به وجود میاد، در خاک نفوذ می کنه، اگه میدون از آهن، فولاد، یا فلزات خاص دیگه عبور کنه، یه جریان ضعیف در فلز بوجود میاره. این جریان ً میدون مغناطیسی تولید می کنه، که از همون سیم پیچ یا سیم پیچ دیگری در سر فلزیاب عبور می کنه، و سیگنال ضعیفی رو در این سیم پیچ بوجود میاره.

فلزیاب فرکانس پایین

واسه کسائی که درمورد فلزیاب پالسی فرکانس پایین اطلاعاتی ندارن این مطلب میتونه خیلی به درد بخور باشه. عموما واسه خیلی از خریداران فلزیاب این سوال پیش میاد که چه فلزیابی مناسبه.معیارهای مختلفی واسه یه فلزیاب خوب در نظر گرفته می شه که یکی از مهم ترین اونا فلزیاب پالسی فرکانس پایین بودن اوناس.

دستگاه های پالسی فرکانس پایین برخلاف بقیه سیستما دارای عمق نفوذ بیشتری در زمین هستن یعنی در هر خاک و زمینی خیلی راحت نفوذ میکنن از اون طرف هرچقد فرکانس دستگاه بالاتر باشه این قضیه برعکس می شه.طلایابا و گنج یابای پالسی فرکانس بالا فقط در هوا کارکرد خوبی دارن و در زمین کارکرد اونا فوق العاده ضعیف می شه.این جوری دستگاه ها در عبور از یه لایه نازک سنگی هم دچار مشکل می شن.پس باید به این موضوع کامل واقف باشین که تست در هوا همیشه نمی تونه به درد بخور باشه.

دامنه فرکانسی بهترین فلزیابا بین ۱۰۰ تا ۶۰۰ هرتزه یعنی در این بازه در زمین نفوذ دارن.از بازه ۴۰۰ تا ۶۰۰ کنترل دستگاه سخت میشه و در این قسمت همه چیز به چگونگی طراحی سازنده سیستم بستگی داره. از بازه ۶۰۰ به بالاتر دستگاه به طور کامل حالت نقطه زنی خود رو در زمین از دست میده.

فلزیاب تصویری استارمکس

فلزیاب تصویری استارمکس

شکل های جور واجور فلزیاب تصویری با قیمت

شکل های جور واجور فلزیاب تصویری و طلایاب و شناخت اونا یکی از ملزمات شناخت این جوری دستگاه های فلزیاب تصویریه. شاید براتون باحال باشه فلزیاب و طلایابا شکل های جور واجور مختلفی دارن و بسته به کاربرد به مدلای مختلفی تقسیم بندی می شن. هر کدوم از این سیستما در کارای مخصوص به خود استفاده می شه. تقسیم بندی شکل های جور واجور فلزیاب و طلایاب به توضیح زیره و قیمت فلزیاب معمولا براساس عملکردشانه:

به صورت کلی فلزیابا به اقسام زیر شناخته می شن:

  • طلایابا و فلزیابای TR
  • طلایاب فلزیاب ماهواره ای
  • طلایاب فلزیاب لیزری
  • طلایاب فلزیاب دوربینی
  • طلایاب فلزیاب vlf
  • طلایاب فلزیاب GPR
  • طلایاب فلزیاب پالسی

قیمت خرید و فروش طلایاب دستگاه های فلزیاب زیر بسته به نوع کاربری اون فرق داره.

فلزیاب TR

این نوع دستگاه های فلزیاب کاربردی خاصی ندارن.فلزیابای تی آر، تفکیکی ندارن و واسه پیدا کردن فلزات بزرگ مانند لوله های آب و رگهای بزرگ فلزی ساخته شدن.کار کردن با این فلزیابا بسیار سخته و عموما به دلیل خطای بالا از جمله تعیین مکان دقیق فلز، درخواست بسیار کمی دارن.

بدیش اینه در کشورمون به دلیل کمبود اطلاعات خریداران محترم، خیلی از شرکتا به تبلیغ و فروش این دستگاه ها با برنده های خارجی می پردازن.

قیمت فلزیابای tr، لیست قیمت فلزیاب tr

فلزیاب ماهواره ای

دستگاهی به اسم فلزیاب ماهواره ای، چیزی جز کلاهبرداری نیس. این فقط یه پروژه تحقیقاتی داخل سازمانی ناسا در سال ۲۰۱۰ و اونم به شکل GPR و ژئوفیزیک و لایه های جور واجور زمین به خاطر بخش معدن یابی استفاده می شد و اصلا در مورد نقطه زنی هیچ کاربردی نداره.

فلزیاب لیزری

بدیش اینه بعضیا به اسم وجود گرما در دور و بر فلزات قدیمی مبادرت به فروش این دستگاه های گرماسنج به اسم فلزیاب کردن.غافل اینکه این گرما در عمق زمین قرار داره نه در سطح زمین و این گرما هم به حدی نیس که سطح زمین رو تحت تاثیر خود بذاره.

از این دستگاه ها به عنوان فلزیاب مادون قرمز هم به فروش می رسه. این دستگاه های ترمومتر لیزری هیچ کاربردی در گنج یابی ندارن و فروش اونا در این مورد به طور کامل کلاهبرداریه.

فلزیاب دوربینی

دسته دیگری از بدترین نوع کلاهبرداری شرکتای فلزیاب، فروش فلزیاب دوربینیه.مثلا بعضیا از دوربین خاص مستند سازی طبیعت که واسه زوم بهتر و ضبط صدای با کیفیت دیجیتال دور و بر و حیوانات به عنوان دستگاه فلزیاب ام تا ال به افراد نااطلاع میفروشن.

فلزیاب vlf

فلزیابای vlf از پایه دیجیتالی هستن و دارای مزیت و معایبی هستن.عموما از این دستگاه ها در کنار ساحل دریا واسه پیدا کردن وسایل گم شده افراد استفاده میشه ولی بدیش اینه در ایران با این دستگاه ها در بیایانا به عنوان جستجو استفاده می شه که مهم ترین دلیل اون نداشتن اطلاع خریداره.

مهم ترین مزیت این دستگاه های فول دیجیتالی، تفکیک ۸۰ درصدی اوناس یعنی واسه هر فلزی بوق خاص میزنه و روی نمایشگر نام فلز رو نمایش میده.

فلزیابای vlf بسیار سبک بوده و دیسک (استاندارد) اون ۲۵ سانت و عمق جستجو واقعی اون از ۱ متر (با هر لوپی) بیشتر تجاوز نمی کنه(در عمق یه متر توانایی پیدا کردن فلزی با سطح یه متر تو یه متر دارن) و بیشتر به عنوان فلزیابای تفریحی استفاده می شن.بدیش اینه در کشور ما به اسم اینکه این فلزیاب بیشتر از ۵ متر میزنه از افراد نااطلاع کلاهبرداری میکنن.

فلزیاب GPR

این نوع فلزیاب به طور کامل مثل رادار عمل میکنن یعنی موج رادیویی با سرعت ۱۰ تا ۱۰۰۰ مگاهرتز فرستاده شده و در عمق به فلز برخورد کرده و برمیگرده و شروع به شباهت سازی میکنن.

این نوع دستگاه های فلزیاب به صورت تصویری هستن و عمق فلز رو نشون میدن. نسبت به بقیه فلزیابا عمق بیشتری دارن و بیشتر در مورد تحقیقات زمین شناسی استفاده می شن. در زمینای ساروجی،سنگی و صخره ای اندازه عمق اونا به دلیل نبود نفوذ امواج کم میشه و فقط توانایی پیدا کردن فلزات با حجم بسیار بزرگ رو دارن. همیشه یافته های اونا غلطه و بیشتر در مورد معدن یابی استفاده می شن. قیمت دستگاه گنج یاب کبری, قیمت فلزیاب gpr

فلزیاب پالسی

هترین و محبوب ترین نوع فلزیابای جستجو، فلزیابای پالسی هستن.این نوع فلزیابا دارای تفکیک هستن.به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین هیچ کدوم از فلزیابای پالسی دنیا اندازه عمق هدف رو نمایش نمی دن و عمق اونا اصلا از ۵ متر(هم فلز جدید و هم فلز قدیم) تجاوز نمی کنه و اگه جایی دیدی بیشتر از ۵ متر زده شده مطمئن باشین دروغ میگن.

دوستان به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین بعضیا از فروشندگان با دلیل یونیزه شدن خاکای دور و بر فلز درزمان سالای طولانی یا گاز طلا و … از عمق زنی بیشتر از ۶ یا ۷ متر به بالا صحبت میکنن. مثلا میگن فلزیاب اونا ۶ متر! واسه فلز جدید و واسه فلز قدیم ۱۲ متر! میزنه.

دستگاهی که گاز طلا و خاک آلوده رو بزنه یعنی تفکیک فوق العاده ضعیفی داره.از طرف دیگه شعاع این آلودگی خاک بسیار زیاد بوده و دستگاه شما حالت نقطه زنی خود رو از دست میده و همیشه بوق اشتباه میزنه.

فلزیاب پالسی, فلزیاب پالسی چیه, ساخت فلزیاب پالسی, فلزیاب پالسی دست ساز, گمج یاب پالسی, قیمت فلزیاب fpi, فلزیاب پالسی صفایی فلزیاب پالسی فرکانس پایین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *