بهترین لباس عروس‌ برای هیکل ساعت شنی

Hourglass

بایدها و نبایدهای انتخاب لباس عروس واسه هیکل ساعت شنی رو اینجا بخونین و بهترین لباس عروس رو بپوشید.

شاید پیدا کردن یه لباس مناسب و قشنگتر واسه هر عروسی سخت ترین بخش برنامه ریزی مراسم ازدواجه. در واقع، به دنبال اینجور لباسی گشتن هم سخت و هم لذت بخشه و بعضی وقتا حتی ممکنه باعث نگرانی، عصبانیت و اضطراب عروس خانوم هم بشه. همه اینا به این دلیله که عروس ها از لباس و فرمی که به هیکلشان بیاد اطلاعی ندارن.

در این مطلب می خوایم رازهای خرید لباس عروس واسه هیکل های مثل ساعت شنی رو با شما در میان بذاریم. هیکل ساعت شنی به هیکلی گفته می شه که بالاتنه و پایین تنه خوب با هم متوازی هستن و فرد کمر باریکی داره.

بایدهای انتخاب لباس عروس واسه هیکل ساعت شنی: این هیکل معمولا به عنوان هیکلی شناخته شده که هر لباسی به اون میاد. البته بهتره لباسی رو انتخاب کنین که کمرتون رو بیشتر به نمایش بزاره.

لباس های عروس دو تیکه، خوب هیکل شما رو به نمایش می ذاره و به طور کامل برازنده هیکل ساعت شنیه

لباس های عروس دو تیکه، خوب هیکل شما رو به نمایش می ذاره و به طور کامل برازنده هیکل ساعت شنیه. هیکل ساعت شنی هم اینکه در لباس هایی با یقه بازم خیلی قشنگتر به نظر می رسد. لباس هایی با یقه باز و حالت دار که بالاتنه شما رو بیشتر به نمایش می گذارد هم واسه کسائیکه اینجور هیکلی دارن و علاقه به نشون دادن برآمدگیهای بالاتنه خود دارن، به طور کامل مناسبه. این نکته درگوشی رو هم یادتون باشه که اگه پایین تنه شما کمی بزرگتر از بالاتنه تونه بهتره لباسی با دامن شیپوری انتخاب کنین. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین لباس های ساده و بلند با کمری تنگ و دامنی بلند و بدون پف هم واسه اینجور هیکلی مناسبه.

نبایدهای انتخاب لباس عروس واسه هیکل ساعت شنی: چون بالاتنه و هم اینکه پایین تنه و ران های شما با هم متوازن هستن، بهتره از پوشیدن لباس هایی که به بدن شما حجم میدن مانند لباسهایی با دامن پفی و هم اینکه لباسهایی که خیلی تنگ هستن، دوری کنین.

نوعروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *