Posted on

بهترین مدل ابرو متناسب با فرم چهره

میتونه خیلی راحت زیباییاتون رو دوبرابر کنه پس در این مقاله با ما همراه شید تا واسه هر نوع صورتی فرم مناسب ابرو رو بررسی کنیم.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله زیبایی ؛ شما هیچ وقت نباید از اهمیت ابروها در زیبایی چهره غافل شید. ابروهای قشنگتر، زیباییای صورت شما رو جلوه گر کرده و اجزای صورتتون رو تشویق برانگیزتر می کنه! ابروی مناسب چهره، شما رو باحال تر هم می کنه! با در نظر گرفتن اینکه، هر مدل ابرویی واسه همه صورتا مناسب نیس و همه مدل ابروها هم واسه هر صورتی مناسب نیس، این ۱۵ نکته و ترفند رو واسه انتخاب ابروهای قشنگتر و مناسب چهره خود، به کار ببرین!

۱.مدل ابروهای خود رو زیاد تغییر ندین: سالها پیش فقط ابروهای خیلی نازک مد بود، اما این روزا همه فرم طبیعی ابروهای خود رو بهتر می دونن که خیلی هم بهتره. تا امکان داره فرم طبیعی ابروهای خود رو حفظ کنین، فقط مرتبشان کنین

۲. هر روز موهای زیر ابروی خود رو تمیز نکنین: می دونین که اگه هر روز موهای ابرو رو وردارین، بعد از یه مدت رشد اونا متوقف خواهدشد؟ به ابروهای خود زمان بدین تا رشد کنن و بعد اونا رو تمیز کنین و خط بندازین.

۳.صورتای مربعی: اگه صورت شما مربعی شکله، با ابروهای کمی گرد، چهره خود رو دلنشین کنین. از اونجایی که صورت های مربعی شکل، به خودی خود زاویه دار هستن، از مدل ابروهای زاویه دار و یا به طور کامل گرد شدیدا دوری کنین.

۴.صورتای گرد: واسه کم کردن از گردی این مدل صورتا و برجسته کردن ساختار استخوانی اون، ابروهای زاویه دار با قوسی به سمت بالا بسیار مناسبه.

۵.صورتای کشیده: ابروهایی که تا گوشه خارجی چشما کشیده شدن، به چشم و ابروی شما کشیدگی زیبایی در جهت افقی، می بخشه که بر کشیدگی عمودی صورتتون مسلط شه.

۶.صورتای قلبی شکل: مشکل چانه و آرواره کوچیک رو با ابروهایی خوش فرم و مرتب جبران کنین. واسه مرتب کردن ابروها به طور دقیق، با یه مداد سفید، فرم ابروی مورد نظر خود رو طراحی کنین، بعد تک و توک موهایی که خارج از خط، باقی مونده رو وردارین.

۷.صورتای بیضی: اگه صورتی بیضی دارین، شما می تونین ابروهای خود رو هر مدل که دوست دارین وردارین، اما یه قوس ملایم و موازی در ابروها، زیبایی کلاسیکی به چهره شما می بخشه.

۸. ابروهای به طور کامل برابر شدنی نیس: یکی از بزرگترین اشتباهات در برداشتن ابروها، تلاش واسه برابر سازی کامل اوناس. هر کدوم از اونا با هم متفاوتند، پس در اول به هر کدوم به صورت جداگونه نگاه کنین و بعد صورت و ابروها رو یه کل در نظر بگیرین و در صورت نیاز تغییرات لازم رو انجام بدین.

۹. ابروهایی نزدیک به بینی: ترفندی فوق العاده واسه اینکه بینی شما قلمی به نظر برسه! هرچه ابروها به تیغه بینی نزدیک تر باشن بهتره، اما نه اونقدر نزدیک که گویی فقط یه ابرو بیشتر در این صورت وجود نداره.

۱۰. تنها راه چاره، شونِه زدن به سمت بالاست: همیشه ابروهای خود رو با برسی نرم به سمت بالا شونِه کنین تا همیشه، پرتر به نظر برسن.

۱۱. زیرسازی کنین: خیلی از خانوما این مرحله رو ندیده می گیرن، اما همین زیرسازی از افتادگی ابرو و تغییر حالت اون کم کم جلوگیری می کنه. اگه پوستی چرب دارین و همیشه از مداد یا سایه ابرو استفاده می کنین، حتما زیرسازی رو انجام بدین.

۱۲.داخل ابروهای خود رو پر کنین: با به کار گیری یه مداد ابرو، داخل ابروهایتان رو سایه ای کم رنگ تر از رنگ طبیعی ابروها بکشین، این عمل سایه ای زیر موهای ابرو بوجود میاره. بعد از پرکردن اونا با مداد، با برسی نرم ابروها رو در جهت طبیعی موهای ابرو شونِه کرده تا یکدست و منظم شده و سایه و موها با هم هماهنگ شن.

۱۳. از وسیله شکل دادن ابروها استفاده کنین: اگه از اون دسته خانومایی هستین که برداشتن ابروها همیشه نگرانتان می کنه، دیگه نگران نباشین، ما امتحان کردیم و فهمیدیم که الگوهایی فوق العاده واسه فرم دهی ابروها وجود دارن که با به کار گیری اونا می تونین مانند یه آرایشگر حرفه ای ابروهای خود رو وردارین

۱۴. قیچی کنین، اما به کار گیری موم ممنوع: آرایشگر مشهور، فیونا خاطر نشون می کنه که: باید از موم احتراز کنین، چون در صورت به کار گیری موم، هیچ وقت آرایش روی پوست شما خوب نخواد نشست. ایشون به کار گیری قیچی و موچین رو بهتر می دونه، چون برداشتن مو با اونا از ظرافت و دقت بیشتری همراه س.

۱۵. از فیکس کننده ابرو استفاده کنین: بعد از اینکه با دقت تموم داخل ابروهای خود رو با مداد پر کردین و مدلی فوق العاده طراحی کردین، حتما از فیکس موقت ابرو استفاده کنین تا فرم ابروهایتان ثابت بمونه، مخصوصا اگه پوستی چرب دارین یا قصد خروج از خونه رو در هوای آفتابی دارین. تو یه همچین موقعیتی فیکساتور می تونه فرم ابروی شما رو به مدت تقریبا طولانی ثابت نگه داره.

بهترین راه های درمان شوره سر

راهنمای مراقبت از پوست در سفر

آرایش صورت زیبایی صورت مجله زیبایی