میزبانر، سرویس میزبانی ویژه سئو

سرویس میزبانی سایت وبسیما، میزبانر

آژانس خلاقیت وبسیما هم جهت با ارائه بهترین خدمات و اجناس به مشتریان، مبادرت به راه اندازی سرویس میزبانی سایت با عنوان “میزبانر” کرده.

سرویسای هاستینگ یا میزبانی سایت، این امکان رو جفت و جور میکنن تا سایت خود رو در بستر اینترنت راه اندازی کرده و اون رو در برابر توجه میلیونا مخاطب اینترنتی بذارین. کاملا معلومه هرچه این میزبان قوی تر و حرفه ای تر باشه، سایت شما هم با ثبات و سرعت بالاتری به فعالیتش ادامه می ده.

https://websima.com/wp-content/uploads/2017/06/avc_mizbanner.mp4

ضرورت به کار گیری میزبان سایت قوی

طراحی سایت در شرکت وبسیما، با رعایت تموم اصول و استانداردهای روز وب انجام قبول میکنه. هم اینکه روند برنامه نویسی و ایجاد زیرساخت هم برابر با جدیدترین تکنولوژیای مربوط به بخش طراحی سایت صورت میگیره. اما یه سایت حرفه ای فقط در صورتی میتونه تموم امکاناتش رو به درستی به کاربران ارائه دهد که یه هاستنیگ یا میزبان مناسب و قوی داشته باشه. سرویس میزبانر هم با همین هدف راه اندازی گشت تا هم مشتریان وبسیما و هم عزیزانی که قصد راه اندازی سایت خودشون رو دارن بتونن به یه میزبان مطمئن تکیه کنن.

ویژگیای یه میزبان سایت قابل اعتماد

نکات زیادی رو میشه واسه یه هاستینگ یا میزبان سایت خوب و قابل اعتماد نام برد، اما از مهمترین اونا میشه به سرعت، پایداری، علم مهندسی و پشتیبانی ۲۴ ساعته اشاره کرد. سرویس میزبانر هم با تکیه به تجربیات و اندوختهای چندین ساله وبسیما در بخش طراحی وب و شناخت دقیق نیاز مخاطبین راه اندازی شده.

یه میزبان خوب از سخت افزار قوی و نرم افزار حرفه ای واسه مدیریت منابع سرور استفاده میکنه تا تموم مشترکین از سرویس دهی سریع و پایدار بهره مند شن.

هم اینکه علم فنی مسئولین هاستینگ از مهم ترین مواردیه که یه سرویس میزبانی سایت رو جدا میکنه. علم فنی باعث میشه تا چالشا و یا مشکلات احتمالی هاستینگ به سرعت تشخیص داده شده و برطرف شه. علاوه بر این موارد، پاسخدهی سریع و درست به درخواستای کاربران از اولویتای یه هاستینگ مناسب حساب میشه.

ما در میزبانر بهترینا رو گرد هم آوردیم تا علاوه بر موارد فوق، شرایط پاسخگویی به تموم نیازای مخاطبین رو به بهترین شکل ممکن جفت و جور کنیم.

سرویس میزبانی فایل و هاستینگ میزبانر

استفاده کامل از سرویس طراحی و میزبانی سایت وبسیما

اگر از علم وبسیما واسه سفارش طراحی سایت استفاده کردین، پیشنهاد ما اینه که میزبانی سایت خود رو هم به دست میزبانر سپرده و خیال خود رو از واسه کارکرد بدون مشکل اون راحت کنین.

یکی از چالشای مدیران سایت، نبود آشنایی هاستینگا با چگونگی طراحی و کدنویسی سایت هاییه که میزبان اونا هستن. در بسیاری موارد دیده شده که مسئولین هاستینگ در رفع مشکلی غافلگیر کننده درمونده ان، در حالی که منشاء مشکل از برنامه نویسی سایت بوده.

وقتی که طراح و میزبان یه سایت مشترک باشن، دیگه جای نگرانی از واسه نامعلوم موندن دلیل مشکلات احتمالی نیس. وبسیما هم با هدف کامل سازی روند طراحی و میزانی سایت مبادرت به راه اندازی سرویس میزبانر کرده تا همه نگرانی های مشتریان از این واسه رو برطرف سازه.

 

میزبانر فقط یه فروشنده هاست نیس! میزبانر یه همراه دائمی و مطمئن واسه سایت شماس که می تونین به پایه های محکم اون اعتماد کنین.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *