قبل از ایجاد کار و کاسبی خود باید به رشد شخصیت و بهبود سبک زندگی تون بپردازید. کار و کاسبی به خودی خود به راه نمی افته و کسی که اونو می گردونه شمائید. اگه در شما نقصی وجود داشته باشه اونو به کار و کاسبی تون انتقال میدید. در زیر تغییراتی که در بهبود شخصیت تون کمک می کنه واسه شما آورده شده. این نکات رو در نظر بگیرین.

  1. مثبت اندیشی

وقتی شرایط تغییر می کنه که طرز فکر شما تغییر کرده باشه. با مثبت اندیشی به جنبه خوب همه چیز نگاه می کنین و این باعث می شه بیشتر از تهدیدا، فرصتای دنیا رو ببینین.

  1. خدمت رسانی به بقیه

رشد شخصیتی به خود فرد برمیگرده و درونیه اما در باطن با خدمت کردن به بقیه بدست میاد. موفقیت شما وابسته به خدمت به دیگرونه پس قبل از اون باید بر ویژگیای شخصی تون کار کنین.

  1. پیشرفت

رشد شخصیتی تو یه کلمه تعریف می شه: پیشرفت. بعد از تعیین اهداف تون باید تغییراتی در سبک زندگی و عادتای تون بدین. قبل از این در سایت ما مطلبی درباره تغییر عادت نوشته شده که در این راه می تونه کمک زیادی به شما کنه. با تغییر یه عادت نه فقط به هدف تون نزدیک تر میشین بلکه یه مدت بعد از اون بدون اینکه فکر کنین به طور خودکار به اون کار می پردازید.

همه کاری که باید بکنین اینه که بهتر از دیروز تون باشین. تلاش نکنین که همه عادات بد تون رو تغییر بدین چون خیلی زود خسته میشین. عادات به طور کم کم درست می شن و به طور کم کم تغییر پیدا میکنن.

  1. آشنایی با افراد خوب 

وقتی که به تغییر عادتای بدتون می پردازید دوستان یا آشنایانی که در اونا شریک شما بودن از دور و بر تون پراکنده می شن و به طور تعجب انگیز آدمای خوب و مثبت نگر به زندگی شما وارد می شن چون اونا هم به دنبال انرژی مثبت شما و نیتی که واسه بهبود شخصیت تون دارین می گردن و به شما نیاز دارن.

  1. تحمل درد 

درد اتفاقه اما زجر انتخاب. آدمای ضعیف بعد از درد زجر میکشن و از ترس شون فرار می کنن اما آدمای قوی هیچوقت خود رو زجر نداده و با ترس شون روبه رو می شن.

درد هیچوقت از بین نمی ره اما با بهبود دادن شخصیت تون وسیله لازم واسه مواجه شدن با اونو دارین.

  1. مغز

گذشته نرم افزار مغز به میلیونا سال پیش برمیگرده و هیچوقت بروزرسانی نشده. فقط از راه بهبود شخصیت می تونین مغزتون رو به روز کنین. چون در این فرانید، نقصا و کاستیای تون رو شناسایی کرده و اونا رو رفع می کنین و به این شکل مغزتون قوی می شه.

مهم ترین چیزی که شما یاد می گیرین اینه که ذهن زمان زیادی رو به منفی فکر کردن اختصاص میده. با فهمیدن این موضوع می تونین راه فکر کردن مغزتون رو تغییر بدین و با تغییر دادن نوع فکر کردن شادی رو به زندگی تون برگردونین.

  1. دور شدن افراد ضعیف

با بهبود شخصیت تون یاد می گیرین که لازم نیس همیشه مردم رو از خود راضی نگه دارین یا اونا رو تغییر بدین. این انتخاب خود اوناس که بخوان چیجوری زندگی کنن.

  1. اصلاح رفتارای نادرست

وقتی که رفتارای نادرست رو از خود می زدایید، آهنربای خوبیا میشین از این رو شرکتا و مشتریایی زیادی به سمت تون جذب می شن و این جوره که درآمد تون زیاد می شه.

  1. تشکر داشته ها

ذهن هر کسی از داشتن سیر نمی شه و همیشه بیشتر و بیشتر می خواد. وقتی به جای نداشته ها، قدردان داشته هاتون شید روش فکر کردن تون هم تغییر پیدا میکنه. با شکرگزاری سرعت گذر جهان کمتر شده و بیشتر از قبل زیباییای جهان رو می بینین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *