یافتن خانه ایده آل به کمک تکنولوژی های روز

مسکن از زمانای قدیم به عنوان یکی از اولین نیازای آدم در جوامع بشری مطرح بوده. با در نظر گرفتن بزرگ تر شدن شهرها و نتایجی که رشد جمعیت در کنار افزایش مساحت شهرها به بارآورده، جستجوی واسه پیدا کردن مسکنی مناسب هم به چالشی جدی واسه شهرنشینان تبدیل شده.

ترافیک و نبود فرصت کافی واسه رفتن به نقاط جور واجور شهر باعث شده تا تعدادی از کسب وکارا هم جهت با آسون کردن روند پیدا کردن خونه مناسب ایجاد شن. هومینگ هم سامانه هوشمندیه که واسه آدمایی که به دنبال خرید یا اجاره یه واحد مسکونی، آپارتمون، ویلا، باغ و زمین هستن؛ پیشرفت پیدا کرده.

ویژگیای خوب و کاربردی بسیاری داره که از این نظر در گروه سرویسای کاربردی در بخش املاک و مستغلات قرار میگیره. شاید مهمترین ویژگی واسه هومینگ رو بشه تمرکز اصلی اون روی بخش املاک و مستغلات به حساب آورد. هومینگ فقط به ارائه سرویسای تخصصی در بخش و اجاره اون می پردازه که همین موضوع سادگی به کار گیری این سرویس رو زیاد می کنه.

در کنار ارائه سرویس تخصصی که به تنهایی باعث ارائه اطلاعات دقیق تر و روشن تری از املاک می شه، هومینگ رابط کاربری بسیار ساده ای هم داره که با به کار گیری اون میشه در کمترین زمان ممکن به جستجوی ملک مورد نظر پرداخته یا ملک خود رایگان واسه فروش یا اجاره قرار داد. سادگی و سهولت وارد کردن اطلاعات در قسمت ثبت ملک علاوه بر جستجو هم در هومینگ رعایت شده.

هومینگ در کنار امکاناتی مثل مشخص کردن مکان املاک روی نقشه، وارد کردن مشخصاتی مثل متراژ، تعداد اتاق، طبقه و بقیه ویژگیای رفاهی، امکان ثبت تصاویر ۳۶۰ درجه و حتی ثبت ملک به وسیله تیم تخصصی هومینگ رو هم رایگان در اختیار کاربران قرار میده. در صورت تمایل، نماینده هومینگ با حضور در محل می تونه تصاویر ۳۶۰ درجه رو از ملک مورد نظر جفت و جور کنه. با به کار گیری تصاویر ۳۶۰ درجه، کاربران می تونن تا بازدیدی مجازی از ملک مورد نظر داشته باشن که تقریبا تجربه ای نزدیک به واقعیت رو از ملک انتخابی بدون نیاز به حضور در محل ایجاد کرده و کاربران از دردسرهای بازدیدهای زاید و بی نتیجه رهایی پیدا می کنن.

همونطور که در بالا هم اشاره کردیم، بخش کاری هومینگ تنها متمرکز بر مسکنه و از این رو این سرویس تواناییای کاربردی زیادی رو در این بخش به کاربرانش ارائه میده. با به کار گیری هومینگ کاربران می تونن تا گزینه هایی رو که قبل از این دیدن، دیده و دوباره احتیاجی به جستجوی گزینه های قبلی نباشه. هم اینکه باید به ثبت جزئیات کامل از هر ملک به شکل کامل اشاره کرد که یقینا در اراده کردن واسه انتخاب یا رد کردن یه گزینه بدون نیاز به بازدید حضوری خیلی موثره.

اون چیزی که هومینگ رو در مقایسه با رقبا متفاوت می کنه، ارائه رهن و اجاره خونه در کوتاه مدته. در واقع با به کار گیری هومینگ میشه علاوه بر پیدا کردن گزینه هایی واسه اجاره مسکن به خاطر زندگی، مواردی رو هم هنگام سفر واسه اجاره در کوتاه مدت پیدا کرد. این نوع از اجاره در سرویس هومینگ با عنوان اجاره توریستی معرفی شده و با به کار گیری اون میشه املاک مبله ای رو دید که شاید در صورت سفر به شهری دیگه، کاربران به دنبال اجاره هستن.

امروزه فارغ از پیدا کردن گزینه ایده آل واسه اجاره یا خرید، اطلاع از مسائل حقوقی مثل اندازه کمیسیونی که باید به مشاور املاک پرداخت شه، یکی از رقابتای اساسیه. هومینگ واسه رفع این مشکل، یه ماشین حساب تخصصی رو پیشرفت داده که با به کار گیری اون میشه اندازه کمیسیونی رو که باید به مشاور املاک پرداخت کرد، حتی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده حساب کرد.

هومینگ در کنار سایت از وجود اپلیکیشن موبایل هم استفاده میکرد. اپلیکیشن موبایل هم با وجود به همراه داشتن تموم تواناییای هومینگ، از طراحی کاربردی و در عین حال ساده ای برخورداره، بطوریکه کاربر در کوتاه ترین زمان ممکن میتونه نتیجه دلخواه خود رو بگیره.

شاید یکی از نقاط ضعف سرویسایی که واسه آسون کردن پیدا کردن مسکن پیشرفته ان، دقیق شدن و فوکوس کردن روی شهر تهران یا نبود پشتیبانی تلفنی قوی باشه، اما هومینگ واسه اینکه همیشه در کنار کاربران باشه، علاوه بر تهران، دفاتری رو هم در بقیه شهرهای بزرگ کشور راه اندازی کرده تا کاربران بتونن علاوه بر اپلیکیشن موبایل و سایت، از راه رابطه تلفنی و یا حتی مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی هومینگ که در اون شهر قرار داره؛ اقدام به ثبت ملک و دریافت مشاوره کنن.

لینکای دانلود اپلیکیشن هومینگ :

هومینگ

  • هومینگ
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: هومینگ
  • سیستم عامل: اندروید، iOS
  • حجم: ۸٫۲، ۳۹٫۲۱ مگابایت

دانلود

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *