در هر فصل باید تغییرات لازم اون فصل رو بسازین. وقت اون رسیده که بوهای تابستونی کمی فاصله بگیرین و به دنبال عطرهای پاییزی بگردین. اینجا تعدادی از بهترین عطرهای پاییزی دنیا واسه علاقمندان گلچین شده.

Tom Ford venetian bergamot

به طور خلاصه و تو یه کلام میشه گفت این عطر بسیار تند و غلیظه. بوی تند چوب و ادویه ترکیب شده با بوی غلیظ گلا رایحه ای باحال ساخته. این عطر از بهترین انتخابای پاییزه و اسپری کردن مقدار کمی از اون حال و هوای شما رو به دشتهای سرسبز و خوشبوی ایتالیای سنتی میبره.

Clean Cashmere

خیلی راحت میشه گفت این عطر رایحه ای به طور کاملً گرمه و دارای چند رایحه از عطرای تابستونی مورد علاقه اکثریت، مانند یاسمن و گل ابریشمه. اگه به دنبال عطری با بوی گرم و عمیق هستین شایدً این انتخاب شماس.

commodity wool

شاید اسمی بهتر از این واسه عطری مناسب پاییز و زمستون وجود نداشته باشه. با شنیدن این اسم به یاد پتوی گرم و پشمی زمستون خود یا پولیور گرم و راحتتان نمی افتید؟ این عطر رایحه ای گرم تیره و تاریک داره و رایحه وانیل در اون به طور کاملً قابل تشخیصه.

Burberry brit splash

این عطر مناسب هر دوفصل سرما و گرما هستش. اگه علاقه دارین که عطر تابستونی خود رو در روزای سرد پاییز و زمستون استفاده کنین این عطر مناسب شماس.

Aerin Amber musk

همین دو کلمه عنبر(Amber) و مشک(Musk) به طور کاملً توضیح میدن که این عطر چقدر گرم و چقدر آرامش بخشه. البته شیشه این عطر بسیار پرطرفداره. چون خانوما فکر می کنن که می تونن اونو خیلی راحت در کیف خود حمل کنن و هرجایی ازش استفاده کنن.

Dolce & Gabbana vlvet rose

اصطلاحاً میشه گفت این عطر رایحه ای صورتی رنگ داره. رایحه ای از ترکیب عطر سه نوع رز با رایحه مشک. این عطر از باحال ترین و پیچیده ترین ترکیبات عطر بوده و واسه پاییز انتخابی مناسبه.

Daisy Dream by marc jacobs

این عطر مخصوص رویاپردازیه. همونطور که از شیشه اون پیداست هدف از این رایحه رویا پردازی دربارۀ روزای روشن و آسمون آبی در روزای دلگیر زمستانه. این عطر از ترکیب بوی توت مشکی و نارگیل و عطر گلا و میوه ها به وجود اومده و خیلی راحت می تونه حال و هوای زمستونی شما رو عوض کنه.

واسه خرید اینترنتی عطر و ادکلن به فروشگاه اینترنتی (www.dofito.com) برید.

چیجوری عطر اصل رو تشخیص بدیم؟

راهنمای انتخاب عطر مناسب واسه خانمها و آقایون

خرید اینترنتی عطر فروشگاه اینترنتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *