رژیم ورم معده

به گزارش آلامتو به نقل از مجله سلامت ؛ خیلی از آدمایی که با گاستریت یا ورم معده دست و پنجه نرم می کنن به دنبال یه رژیم غذایی مناسب هستن. اونا بعد از آزمودن خیلی از داروهای رایج جورواجور که بوسیله پزشکان متخصص تجویز می شه، مبادرت به جستجوی رژیم غذایی مناسب می کنن. واقعیت اینه که داروهای عادی تاثیری در درمان گاستریت در درازمدت ندارن؛ پس تلاش کنین یه رژیم غذایی سالم و مناسب واسه خودتون پیدا کنین ، در ادامه به شما در پیدا کردن بهترین رژیم غذایی واسه درمان ورم معده کمک می کنیم.

  1. واسه پیدا کردن رژیم غذایی مناسب که نتایجش ثابت شده باشه، باید یاد بگیرین که بدن آدم چیجوری کار می کنه و چیجوری غذایی که می خورید رو هضم می کنه. بعد از این که دراین مورد آگاهی پیدا کردین، می فهمید که درمان چه وقتی معنا پیدا کرده و موثر واقع می شه. پس تلاش کنین در مورد روال هضم غذا بیشتر بخونین.
  2. ، یه رژیم غذایی مناسب گاستریت باید به شما کمک کنه بسیار بیشتر احساس انرژی کنین چون اگه چگونگی ترکیب مواد غذایی رو بفهمین، بدن شما به زمان کمتری واسه گوارش غذا نیاز داره. تغذیه مناسب به شما کمک می کنه احساس سبکی کنین، احساسی که مطمئنا مدتها بود نداشتید.
  3. یه رژیم غذایی مناسب واسه گاستریت طولانی، هم اینکه به شما کمک خواهدکرد چند کیلواضافه وزن رو کم کنین چون مواد سمی رو از درون بدن تون پاکسازی کرده و بیشتر این مواد سمی و مضر رو دفع می کنه. در این حالت، معمولی اینه که بعد از شروع تغذیه مناسب، دردوره کوتاهی، حدودا شش و نیم کیلو از وزن کم بشه.
  4. نکته مهم در مفید بودن یه رژیم غذایی اینه که یادتون باشه وعده های غذایی رو چیجوری ترکیب کنین. لازمه بدونین سیستم گوارش از آنزیم های بسیارگوناگونی واسه هضم غذایی که می خورید استفاده می کنه: آلکالین و اسید.
  5. وقتی غذا می خورید، یادتون باشه غذاهایی رو باهم ترکیب نکنین که به کار گیری هر دونوع آنزیم در بدن تون لازم شه. این مهمه چون این دو آنزیم همدیگه رو خنثی می کنن.
  6. اگه این اتفاق بیفته، بدن تون انرژی خیلی بیشتری واسه هضم غذا استفاده می کنه و این وعده، مدت طولانی تری در معده تون باقی می موند.
  7. بهترین رژیم غذایی واسه افراد گرفتار به گاستریت یا ورم معده، رژیمیه که هرچیزی انتخاب می کنین در اون موجود باشه اما مصرفشون طوری باشه که همه شکل های جور واجور غذاها رو باهم ترکیب نکنه. اگه این نکته رو یادتون باشه، در مسیردرست خلاص شدن از گاستریت هستین.

خواص مدیتیشن واسه پوست و زیبایی

امتیازات مدیتیشن

مجله سلامت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *